K10 200x300 - Katarzyna Rycharska
“Poukładaj wnętrze, a zewnętrzność również się poukłada.

Jestem przekonana, co do słuszności cytatu. Wszystko zaczyna się od nas. Pokładanie siebie, wyczyszczenie blokad, przekonań, znalezienie motywacji, radości z życia biznesu prowadzi do spełnienia.

Otrzymałeś talenty potrzebne do odniesienia sukcesu. Tylko czasami w to nie wierzysz. Często nieświadomie przeszkadzasz. Utrudnia żal do ludzi i przeszłości, wyniesione z niej ograniczające przekonania oraz blokady.

Gdy jednak zaufasz, otworzysz kreatywność, a i wszechświat Ci pomoże, zaczyna się droga spełnionego życia, pracy, czy biznesu pasji i misji.

Nazywam się Katarzyna Rycharska i jestem Mentorem, Coachem biznesu i marki osobistej.
Pomagam znaleźć, odkryć sens życia i misję biznesową, oraz uczę świadomej komunikacji marki w Internecie, po to by przyciągać klientów, a nie za nimi gonić. Pomagam w strategii biznesowej w Internecie oraz Personal Branding’u firm.  By cieszyć się pracą, wstawać rano z przekonaniem, mam na tym świecie, coś ważnego do zrobienia. Wykorzystuję narzędzia z marketingu, psychologii, coachingu i rozwoju osobistego, czerpię ze swojego doświadczenia.

Jeśli myślisz o świadomym, spełnionym biznesie, dobrym życiu, przygotowałam webinar “Droga do świadomej marki”, który możesz pobrać na mojej stronie i pozostać ze mną w kontakcie.

Zapisz się do newsletteru i odbierz prezent –webinar “Droga do świadomej marki”.

 

c3s7t4?v1605528360 - Katarzyna Rycharska