KONSULTACJE BIZNESOWE

Nie wiesz od czego zacząć? Twój biznes nie przynosi Ci zysków?  Szukasz pomysłów na rozwój
firmy, ponieważ te, które wprowadziłeś nie sprawdzają się. Szukasz misji, czujesz zmęczenie, wypalenie? Zapraszam Cię na konsultację biznesową. Rozwiązanie Twojego problemu jest, tylko jeszcze go nie znalazłeś. Pamiętam, jak to jest pracować bez misji, stać w miejscu, nie widzieć rozwiązań i przez to wypalić się zawodowo. Wiem również, jak pracuje się, gdy znajdzie się drogę. Klienci pojawiają się, gdy jesteś na to otwarty i gotowy. Dlatego dziś pomagam budować marki z duszą. Kreatywnie poszukam rozwiązań i nauczę, jak je wdrożyć.  Pomogę znaleźć rozwiązania tam gdzie ich nie widzisz. Wprowadzę do Twojego biznesu, pomysły, które sprawią, znaleźć misję, będziesz znał kierunek Twojego rozwoju i umiał realizować zaplanowane cele. Znajdziesz sens pracy i serce do niej, a to porwie ludzi i pozwoli pomagając, godnie zarabiać.  Wspólnie przedyskutujemy strategię, możliwe działania marketingowe w Social Media.

Chcesz założyć firmę, ale nie wiesz jak, zaufaj mojemu doświadczeniu. Masz wątpliwości czy Twój pomysł na biznes się sprawdzi, zrobimy testy na spotkaniu, pokażę Ci, jak przeanalizować rynek i sprawdzić czy masz konkurencję.  Konsultacje biznesowe przeprowadzam w formie osobistych spotkań lub internetowych form przekazu np. skype, platformy internetowe. Pragniesz realizować się w Social Media, przenieść biznes do świata online, chętnie pomogę  Ci się w tej drodze.

 

Rozwojowy proces marki z duszą

Kopia Kopia The Poetry of Jazz 11 300x300 - Konsultacje biznesowe

 

 

Jeśli pragniesz zbudować wyróżniającą markę osobistą, Twój biznes jest w stagnacji, zachęcam do współpracy w procesie marek z duszą. Pragniesz dzielić się pasją, znaleźć swoją misję. Zapraszam do odkrycia i zbudowania pięknej marki. Praca podzielona jest na 2 etapy. Sprzątanie siebie, obalanie niewspierających przekonań, ustalanie misji, wartości, a następne praca warsztatowa żebyś umiał świadomie wyrażać swój biznes, był wyrazisty i przekonujący, jak przemawianie, live, pisanie, grafika, reklama Facebook, sprzedaż.  Stworzymy strategię marketingową, żeby proces widoczności był zaplanowany i przemyślany, a nie przypadkowy, opracujemy komunikację treści.  Więcej o markach z duszą czytaj tu

 

 

Proces dlaczego

 Kopia Kopia The Poetry of Jazz 6 300x300 - Konsultacje biznesowe

 

 

Sinec twierdzi, że ludzie kupują od nas nie co i jak, tylko dlaczego to robimy, odkrycie dlaczego i po co, nadaje sens i krystalizuje wizję. Proces trwa 3-4 h i polega na zebraniu historii, odkryciu w nich motywów, które prowadzą Cię do Twojego dlaczego. Proces dlaczego to nie tylko Twoja promocja, ale wewnętrzna motywacja, zrozumienie drogi prowadzącej do misji oraz stabilizacja i wyznaczenie kierunku.

 

 

Proces marki z duszą pierwsza część mentalna

Kopia Kopia The Poetry of Jazz 5 300x300 - Konsultacje biznesowe

 

 

 

Pomagam odkrywam marki z duszą, łączę biznes z serem. Gdy Twój biznes stanie, szukasz swojego miejsca, spełnienia, misji i sensu w życiu. Proces budowania marki powinno zacząć się od siebie, posprzątania i ułożenia wnętrza. Praca mentalna, to ustalanie atrybutów marki, jak wartości, mocne i słabe strony, cechy wyróżniającej, misji, wizji, wyrzucanie blokujących potencjał przekonań oraz wzmacnianie poczucia wartości, pewności siebie, kochanie siebie i szeroko pojęta uważność. Kiedyś byłam w tym samym miejscu co Ty, rozumiem Cię, wiem, co zrobić, by pójść dalej, pomaga mi w tym moje doświadczenie, przeżycia i wiedza. Praca obejmuje szeroko pojęty rozwój osobisty, elementy inteligencji emocjonalnej oraz psychologii.