KONSULTACJE BIZNESOWE

Nie wiesz od czego zacząć? Twój biznes nie przynosi Ci zysków?  Szukasz pomysłów na rozwój
firmy, ponieważ te które wprowadziłeś nie sprawdzają się. Szukasz misji, czujesz zmęczenie wypalenie? Zapraszam Cię na konsultację, rozwiązanie
Twojego problemu jest, tylko jeszcze go nie znalazłeś. Pamiętam, jak to jest pracować bez misji, stać w miejscu, nie widzieć rozwiązań i przez to wypalić się zawodowo. Wiem również, jak pracuje się, gdy znajdzie się drogę, połączy biznes z sercem i duszą. Dlatego dziś pomagam budować marki z duszą. Kreatywnie poszukam rozwiązań i nauczę, jak je wdrożyć.  Pomogę znaleźć rozwiązania tam gdzie ich nie widzisz. Wprowadzę do Twojego biznesu, pomysły, które sprawią, znaleźć misję, będziesz znał kierunek Twojego rozwoju i umiał realizować zaplanowane cele. Znajdziesz sens pracy i serce do niej, a to porwie ludzi i pozwoli pomagając, godnie zarabiać.  Wspólnie przedyskutujemy strategię, możliwe działania marketingowe i w Social Media.

Chcesz założyć firmę, ale nie wiesz jak, zaufaj mojemu doświadczeniu. Masz wątpliwości czy Twój pomysł na biznes się sprawdzi, zrobimy testy na spotkaniu, pokażę Ci, jak przeanalizować rynek i jak sprawdzić czy masz konkurencję.  Konsultacje biznesowe przeprowadzam w formie osobistych spotkań lub internetowych form przekazu np. skype, messenger. Pragniesz realizować się w Social Media, przenieść biznes do online, chętnie pomogę  Ci się w tej drodze.