KONSULTACJE BIZNESOWE

Nie wiesz od czego zacząć? Twój biznes nie przynosi Ci zysków?  Szukasz pomysłów na rozwój
firmy, ponieważ te, które wprowadziłeś nie sprawdzają się. Szukasz misji, czujesz zmęczenie, wypalenie? Nie wiesz jak rozhulać Twoje Social Media  i szukasz strategii i wyróżnienia Twojej firmy w Internecie lub zbudowania marki.  Zapraszam Cię na konsultację biznesową. Rozwiązanie Twojego problemu jest, tylko jeszcze go nie znalazłeś. Kreatywnie poszukamy rozwiązań i nauczę Cię, jak je wdrożyć.  Pomogę znaleźć odpowiedzi tam gdzie ich nie widzisz. Wprowadzę do Twojego biznesu, nowe pomysły, które sprawią, że będziesz znał kierunek Twojego rozwoju i umiał realizować zaplanowane cele. Wspólnie przedyskutujemy strategię, możliwe działania marketingowe w Social Media.

Chcesz założyć firmę, ale nie wiesz jak, zaufaj mojemu doświadczeniu. Masz wątpliwości czy Twój pomysł na biznes się sprawdzi, zrobimy testy na spotkaniu, pokażę Ci, jak przeanalizować rynek i sprawdzić konkurencję.  Konsultacje biznesowe przeprowadzam w formie osobistych spotkań lub internetowych form przekazu np. skype, platformy internetowe. Pragniesz realizować się w Social Media, przenieść biznes do świata online, chętnie pomogę  Ci się w tej drodze.

 

Rozwojowy proces marki z duszą

Kopia Kopia The Poetry of Jazz 11 300x300 - Konsultacje biznesowe

 

 

Jeśli pragniesz zbudować wyróżniającą markę osobistą, Twój biznes jest w stagnacji, zachęcam do współpracy w procesie marek z duszą. Pragniesz dzielić się pasją, znaleźć swoją misję. Zapraszam do odkrycia i zbudowania pięknej marki. Praca podzielona jest na 2 etapy. Praca mentalna ustalanie filaru marki, obalanie niewspierających przekonań, ustalanie misji, wartości, a następne praca warsztatowa żebyś umiał świadomie wyrażać swój biznes, był wyrazisty i przekonujący, jak przemawianie, live, pisanie, grafika, reklama Facebook, sprzedaż.  Stworzymy strategię marketingową, żeby proces widoczności był zaplanowany i przemyślany, a nie przypadkowy, opracujemy komunikację treści.  Więcej o markach z duszą czytaj tu

 

 

Proces dlaczego

 Kopia Kopia The Poetry of Jazz 6 300x300 - Konsultacje biznesowe

 

 

Sinec twierdzi, że ludzie kupują od nas nie co i jak, tylko dlaczego to robimy, odkrycie dlaczego i po co, nadaje sens i krystalizuje wizję. Proces trwa 3-4 h i polega na zebraniu historii, odkryciu w nich motywów, które prowadzą Cię do Twojego dlaczego. Proces dlaczego to nie tylko Twoja promocja, ale wewnętrzna motywacja, zrozumienie drogi prowadzącej do misji oraz stabilizacja i wyznaczenie kierunku. Odkryte dlaczego inspiruje odbiorców i doskonale sprawdzania się w komunikacji treści w Internecie.

 

 

Proces marki z duszą pierwsza część mentalna

Kopia Kopia The Poetry of Jazz 5 300x300 - Konsultacje biznesowe

 

 

 

Pomagam odkrywam marki z duszą, łączę biznes z serem. Gdy Twój biznes stanie, szukasz swojego miejsca, spełnienia, misji i sensu w życiu.  Proces budowania marki powinno zacząć się od siebie. Praca mentalna, to ustalanie atrybutów marki, jak wartości, mocne i słabe strony, cecha wyróżniająca, misja, wizja, wyrzucanie blokujących potencjał przekonań oraz wzmacnianie poczucia wartości, pewności siebie, kochanie siebie i szeroko pojęta uważność. Kiedyś byłam w tym samym miejscu co Ty, rozumiem Cię, wiem, co zrobić, by pójść dalej, pomaga mi w tym moje doświadczenie, przeżycia i wiedza. Praca obejmuje szeroko pojęty rozwój osobisty, elementy inteligencji emocjonalnej oraz psychologii.