Katarzyna Rycharska – Mentor, coach, trener. Strateg.

Współczesna reklama i marketing to mieszkanka wielu nauk i umiejętności, poprzez naukę o mózgu, psychologię, copywriting, perswazję, coaching, marketing, Personal Branding. Holistyczne podejście do marki firmy i marki osobistej jest wyznacznikiem sukcesu. Marka to nie tylko budowa wizerunku, ale również świadoma komunikacja, strategia i wizja.  Pracując ze mną, masz pewność sięgania po najwyższe cele, odkrycie cechy wyróżniającej,  kreatywne pomysły marketingowe oraz świadome i strategiczne działania reklamowe i promocyjne. Odkrywam marki z duszą, czyli takie, które oparte są na prawdziwych wartościach, “dlaczego” według Simona Sinecka, które zapadają w pamięć odbiorców i są wyróżniające. Opracowałam rewolucyjny proces “Marki z duszą”, który podzielony jest na dwa etapy.

Praca mentalna

✔️ Odkrywanie tożsamości marki, praca rozwojowa nad zasobami marki i niewspierającymi blokadami.
✔️ Ustalenie Twojego dlaczego
✔️ Analiza marketingowa
✔️ Znalezienie cechy wyróżniającej, misji i wizji.

Praca narzędziowa

✔️ Budowa wizerunku
✔️ Opracowanie komunikacji treści
✔️ Strategia marketingowa
✔️ Nauka poruszenia się po Social Media: pisanie, grafika, film, zdjęcia
✔️ Nauka przemówień publicznych, filmów, wystąpień na live.

Po tym procesie obserwowałam wśród marek przejście z rezygnacji po spokój, jasność i pewność misji, przełożenie działań na wyniki i satysfakcję z nich. Klienci sami przychodzą, bo ich przyciągasz świadomą komunikacją.

Ważna jest w tym kompleksowość działań.

Jestem właścicielką marki:  Marki z duszą.  Zajmuję się wprowadzaniem marek w świat Social Media oraz pomagam w zaistnieniu w Internecie.  Szkolę w zakresie skutecznego pisania postów i tworzenia profili w mediach społecznościowych, wspieram marketing firm. Pomagam w działaniach w biznesie, motywuję oraz usprawniam działalność przedsiębiorstw. Jestem mentorem, coachem i trenerem, praktykiem oraz nauczycielem inteligencji emocjonalnej, strategiem. Tworzę komunikację treści dla firm. Łącze wiele dziedzin i umiejętności, by odkrywać marki. Dzięki takiemu podejściu, Twoja marka i biznes zachwyci, zainspiruje i przyniesie wymierne korzyści osobiste i majątkowe, staniesz się wizjonerem w swojej branży. Jako coach i mentor pozwolę Ci na odkrycie siebie i Twojego potencjału, poprowadzę przez drogę rozwoju osobistego. Na swoim blogu dzielę się przepracowanym doświadczeniem z rozwoju osobistego, inteligencji emocjonalnej i biznesu.

Moje wartości

  • Autentyczność
  • Wolność
  • Pomoc
  • Miłość
  • Skuteczność

Moja misja

Pomagam odkrywać marki z duszą.

Moje dlaczego

Odkrywam marki, żeby pomóc budować biznes oparty na wartościach, autentyczności i spełnieniu.

Prywatnie

Prywatnie mama dwóch córek, wspierająca w ich pasji tańcu. W nieustannym rozwoju, dzieląca się przepracowanym doświadczeniem.

22635010 298211160658567 1564456191 n - O nas

 

 

Aleksandra Łuczak:

Z wykształcenia magister psychologii, z zamiłowania – specjalistka do spraw marketingu. Mieszanka wybuchowa, która eksploduje mnóstwem pomysłów.

Wrodzona dociekliwość i pęd do nieustannego rozwoju nie pozwalają mi usiedzieć w miejscu. Lubię odkrywać, sprawdzać i weryfikować!

Moją misją jest psychoedukacja, a wartości lubię przekazywać przystępnym językiem, najlepiej w towarzystwie tematycznej oprawy graficznej. Bardzo cenię ład i spójną kompozycję. 

Uważam, że każda marka to przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą – dlatego tak ważne jest, aby wyeksponować ich wartości i duszę.  Dzięki temu prezentowany przekaz będzie autentyczny!

8 - O nas