A2 6a 200x300 - KonsultacjaZapraszam na konsultację:

Polecam się do współpracy, szczególnie w tych zakresach pomogę.

✔️ Budowa spójnego wizerunku w Internecie.
✔️ Proces marki z duszą czyli kompletne przygotowanie do działalności w Internecie, zaczynając od wnętrza – ustalenia wartości, misji, wizji, odkrycia potencjału i obalenia ograniczających go przekonań. Wreszcie warsztatu, jak pisanie, przemawianie, nagrywanie, grafika, marketing, sprzedaż, niezbędnego, by działać w Internecie.
✔️ Live, filmy, przemawianie, czyli kompleksowe przygotowanie do występów na żywo od techniki, sprzętu, platform, montowania, po wsparcie mentalne, stres, struktura i jakość przemawiania.
✔️ Odkrycie misji biznesowej, sensu życia, budowanie miłości i pewności siebie.
✔️ Strategie marketingowe i biznesowe.

Jesteś powołany do życia, by spełnić swoją misję, jesteś aż tak ważny.
Warto mieć spełnione życie i biznes z pasji. Często jednak przeszkadzamy sobie, nieświadomie. Utrudnia nam żal do przeszłości, przekonania wyniesione z niej, blokady. Jako Dorosłe Dziecko Alkoholika, dokładnie to rozumiem, ponieważ tam byłam. Odrodziłam się i znalazłam swoje powołanie. Dziś pomagam innym znaleźć misję i sens życia. Poprowadzić do spełnionego biznesu. Ponieważ od zawsze pracowałam w marketingu i reklamie, a już od 20 lat jestem związana z biznesem, połączyłam dwie umiejętności. To co dotknęłam, zrozumiałam, a później przeczytałam w książkach, zdrowienie z lęków, odkrywanie wartości w sobie, siły i wiary z umiejętnościami, które pomogą wyrazić siebie w Social Media.
Opracowałam proces “Marki z duszą” , który podzielony jest na dwa etapy.
Praca mentalna, wszystko zaczyna się od Ciebie i jeśli poukładasz swoje wnętrze, poukłada się Twoja zewnętrzność. Pracę zaczynamy od porządków w Tobie. 🙂

Jeśli chcesz zamówić pełną konsultację, przejdź do sklepu:

Sklep

Wybierz termin poniżej 

Luty 2021
ponwtśrczwptsobnie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728