Konsultacje Biznesowe i Coaching

Home » Konsultacje Biznesowe i Coaching

Rozpalamy marketing, marki z duszą – napisz do nas!

KONSULTACJE BIZNESOWE


Nie wiesz od czego zacząć? Twój biznes nie przynosi Ci zysków? Szukasz pomysłów na rozwój firmy, ponieważ te, które wprowadziłeś nie sprawdzają się. Szukasz misji, czujesz zmęczenie, wypalenie? Nie wiesz jak rozhulać Twoje Social Media i szukasz strategii i wyróżnienia Twojej firmy w Internecie lub zbudowania marki. Zapraszam Cię na konsultację biznesową. Rozwiązanie Twojego problemu jest, tylko jeszcze go nie znalazłeś. Kreatywnie poszukamy rozwiązań i nauczę Cię, jak je wdrożyć. Pomogę znaleźć odpowiedzi tam gdzie ich nie widzisz. Wprowadzę do Twojego biznesu, nowe pomysły, które sprawią, że będziesz znał kierunek Twojego rozwoju i umiał realizować zaplanowane cele. Wspólnie przedyskutujemy strategię, możliwe działania marketingowe w Social Media.

Chcesz założyć firmę, ale nie wiesz jak, zaufaj mojemu doświadczeniu. Masz wątpliwości czy Twój pomysł na biznes się sprawdzi, zrobimy testy na spotkaniu, pokażę Ci, jak przeanalizować rynek i sprawdzić konkurencję. Konsultacje biznesowe przeprowadzam w formie osobistych spotkań lub internetowych form przekazu np. skype, platformy internetowe. Pragniesz realizować się w Social Media, przenieść biznes do świata online, chętnie pomogę Ci się w tej drodze.

Coaching i mentoring rozwojowy

Zapraszam do pracy nad Twoim rozwojem osobistym, zrozumieniem siebie i swoich emocji, schematów działania. Pomagam znaleźć motywację w osiąganiu celów, w budowaniu pewności siebie, podwyższeniu poczucia wartości oraz odkrywać misję i cel życiowy. Pracuję z emocjami oraz inteligencją emocjonalną, uczę w zdrowy sposób w radzeniu sobie z nimi oraz ich zarządzaniu.

Social Media dla firm

Proces marki z duszą pierwsza część mentalna

Pomagam odkrywam marki z duszą, łączę biznes z serem. Gdy Twój biznes stanie, szukasz swojego miejsca, spełnienia, misji i sensu w życiu.  Proces budowania marki powinno zacząć się od siebie. Praca mentalna, to ustalanie atrybutów marki, jak wartości, mocne i słabe strony, cecha wyróżniająca, misja, wizja, wyrzucanie blokujących potencjał przekonań oraz wzmacnianie poczucia wartości, pewności siebie, kochanie siebie i szeroko pojęta uważność. Kiedyś byłam w tym samym miejscu co Ty, rozumiem Cię, wiem, co zrobić, by pójść dalej, pomaga mi w tym moje doświadczenie, przeżycia i wiedza. Praca obejmuje szeroko pojęty rozwój osobisty, elementy inteligencji emocjonalnej oraz psychologii.

Świadoma marka

Proces dlaczego

Sinec twierdzi, że ludzie kupują od nas nie co i jak, tylko dlaczego to robimy, odkrycie dlaczego i po co, nadaje sens i krystalizuje wizję. Proces trwa 3-4 h i polega na zebraniu historii, odkryciu w nich motywów, które prowadzą Cię do Twojego dlaczego. Proces dlaczego to nie tylko Twoja promocja, ale wewnętrzna motywacja, zrozumienie drogi prowadzącej do misji oraz stabilizacja i wyznaczenie kierunku. Odkryte dlaczego inspiruje odbiorców i doskonale sprawdzania się w komunikacji treści w Internecie.

Świadoma marka osobista

Rozwojowy proces marki z duszą

Jeśli pragniesz zbudować wyróżniającą markę osobistą, Twój biznes jest w stagnacji, zachęcam do współpracy w procesie marek z duszą. Pragniesz dzielić się pasją, znaleźć swoją misję. Zapraszam do odkrycia i zbudowania pięknej marki. Praca podzielona jest na 2 etapy. Praca mentalna ustalanie filaru marki, obalanie niewspierających przekonań, ustalanie misji, wartości, a następne praca warsztatowa żebyś umiał świadomie wyrażać swój biznes, był wyrazisty i przekonujący, jak przemawianie, live, pisanie, grafika, reklama Facebook, sprzedaż.  Stworzymy strategię marketingową, żeby proces widoczności był zaplanowany i przemyślany, a nie przypadkowy, opracujemy komunikację treści.  Więcej o markach z duszą czytaj tu

W programie między innymi:

 • Odkrywanie tożsamości marki
 • Proces mentalny, odkrycie potencjału, praca z przekonaniami, inteligencją emocjonalną
 •  Ustalenie Twojego dlaczego
 •  Analiza marketingowa
 •  Znalezienie cechy wyróżniającej, misji i wizji.
 • Ustalenie wartości marki
 •  Budowa wizerunku
 •  Opracowanie komunikacji treści
 •  Strategia marketingowa
 • Nauka poruszenia się po Social Media: pisanie, grafika, film, zdjęcia
 • Nauka przemówień publicznych, filmów, wystąpień na live.

Marka osobista to dookreślanie Twojego ja, tak żeby zacząć od głębi, misji, wartości, dlaczego. Poszukania Twojej wyróżniającej cechy, by zachwycić odbiorców.

Social Media dla firm

Rozpalamy marketing, marki z duszą – napisz do nas!