O nas

Home » O nas

Rozpalamy marketing, marki z duszą – napisz do nas!

Katarzyna Rycharska – Mentor, coach, trener, Strateg.

Współczesna reklama i marketing to mieszkanka wielu nauk i umiejętności, poprzez naukę o mózgu, psychologię, copywriting, perswazję, coaching, marketing, Personal Branding. Holistyczne podejście do marki firmy i marki osobistej jest wyznacznikiem sukcesu. Marka to nie tylko budowa wizerunku, ale również świadoma komunikacja, strategia i wizja.  Pracując ze mną, masz pewność sięgania po najwyższe cele, odkrycie cechy wyróżniającej,  kreatywne pomysły marketingowe oraz świadome i strategiczne działania reklamowe i promocyjne. Odkrywam marki z duszą, czyli takie, które oparte są na prawdziwych wartościach, “dlaczego” według Simona Sinecka, które zapadają w pamięć odbiorców i są wyróżniające. Opracowałam rewolucyjny proces “Marki z duszą”, który będzie kompletna strategia Twojej marki od jej trzonu, wartości, misji, poprzez analizę marketingową, komunikacyjną i wizerunkową.

Zajmuję się wprowadzaniem marek w świat Social Media oraz pomagam w zaistnieniu w Internecie.  Szkolę w zakresie skutecznego pisania postów i tworzenia profili w mediach społecznościowych, wspieram marketing firm. Pomagam w działaniach w biznesie, motywuję oraz usprawniam działalność przedsiębiorstw. Jestem mentorem, coachem i trenerem, praktykiem oraz nauczycielem inteligencji emocjonalnej, strategiem. Tworzę komunikację treści dla firm. Łącze wiele dziedzin i umiejętności, by odkrywać marki. Dzięki takiemu podejściu, Twoja marka i biznes zachwyci, zainspiruje i przyniesie wymierne korzyści osobiste i majątkowe, staniesz się wizjonerem w swojej branży. Jako coach i mentor pozwolę Ci na odkrycie siebie i Twojego potencjału, poprowadzę przez drogę rozwoju osobistego.

Moje wartości

  • Autentyczność
  • Wolność
  • Pomoc
  • Miłość
  • Skuteczność

Moja misja

Pomagam odkrywać marki z duszą.

Moje dlaczego

Odkrywam marki, żeby pomóc budować biznes oparty na wartościach, autentyczności i spełnieniu.

Prywatnie

Prywatnie mama dwóch córek, wspierająca w ich pasji tańcu. W nieustannym rozwoju, dzieląca się przepracowanym doświadczeniem.

Katarzyna Rycharska

Aleksandra Łuczak – obsługa Social Media, copywriting, grafika, marketing.

Aleksandra Łuczak

Z wykształcenia magister psychologii, z zamiłowania – specjalistka do spraw marketingu. Mieszanka wybuchowa, która eksploduje mnóstwem pomysłów.   Wrodzona dociekliwość i pęd do nieustannego rozwoju nie pozwalają mi usiedzieć w miejscu. Lubię odkrywać, sprawdzać i weryfikować! Moją misją jest psychoedukacja, a wartości lubię przekazywać przystępnym językiem, najlepiej w towarzystwie tematycznej oprawy graficznej. Bardzo cenię ład i spójną kompozycję.   Uważam, że każda marka to przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą – dlatego tak ważne jest, aby wyeksponować ich wartości i duszę. Dzięki temu prezentowany przekaz będzie autentyczny!

Jakub Jarosz – tworzenie stron www, web development, pomoc informatyczna

Mówią o mnie człowiek orkiestra, gdyż wyzwania, które są przede mną stawiane, pokonuję szybko i bez skrupułów. Z zamiłowania  kucharz, a zawodowo z pasją tworzę strony internetowe i web development. Twoja strona www nie działa? Potrzebujesz nowego serwisu? Zmiana serwera to dla Ciebie wyzwanie, chętnie w tym pomogę.   Umiejętności: WordPress zarówno od strony frontendu, jak i backendu, migracje między serwerami, instalacje i przygotowanie środowiska na serwerze, tworzenie własnych autorskich motywów, technologie, w tym: html, css, scss, javascript, php, bootstrap, npm, webpack, git, github, ftp, mysql.   Kwalifikacje: ECCC – Europejski Certyfikat Kompetencji Cyfrowych.

Kasia – copywriting, marketing

Obecnie jestem studentką pierwszego roku studiów na kierunku Marketing i Sprzedaż oraz prężnie rozwijającym się social media managerem. Na swoim koncie mam już grono zadowolonych klientów, staże i kursy, które dały mi bardzo mocnego kopa w kierunku rozwoju na płaszczyźnie marketingu. Cała moja przygoda w social mediach zaczęła się ponad 2 lata temu, kiedy wraz z przyjaciółmi zaczęłam realizacje mojego autorskiego projektu społecznego. W tamtym właśnie momencie zobaczyłam, jak wielką moc docierania do ludzi, każdy z nas trzyma w rękach. Tak zrodziła się moja pasja do social mediów, którą przekułam w prace marzeń i narzędzie do pomagania innym.

Mikołaj Łuczak – tworzenie stron, grafik, montaż wideo

Moja ścieżka zawodowa zmierza w stronę rozwoju z dziedziny technologii i

informatyki, a szczególnie tworzenia stron internetowych. Wolne chwile

spędzam również na rozwijaniu się w mojej drugiej pasji, jaką jest

motoryzacja.


Moje kompetencje to:

UI/UX Projektowanie stron internetowych od podstaw.

CMS Tworzanie oraz zarządzanie stronami/sklepami internetowymi w systemie CMS WordPress/Woocommerce.

MYSQL Zarządzanie bazami danych.

Grafika Edytowanie/przerabianie zdjęcia w Photoshopie.

Wideo Montowanie filmów w popularnych programach od Adobe.

Rozpalamy marketing, marki z duszą – napisz do nas!