SZKOLENIA

Świat nie poczeka, jeśli Ty stoisz w miejscu. Postaw na rozwój i bądź o krok przed konkurencją. Skorzystaj z bogatej oferty szkoleń. Naucz się ze mną pisać skuteczne posty, tworzyć przyciągające grafiki, przemawiać, montować filmy. Dowiedz się, jak zaistnieć w Social Media i wiele więcej.

Jak zaistnieć w Internecie

Kopia Kopia The Poetry of Jazz 8 300x300 - Szkolenia

 

Mówi się, że jeśli nie ma Cię w Social Media to nie istniejesz. Jednak samo bycie nie wystarczy. Przeciętny użytkownik palcem przewija pojawiające się teksty, a ty masz sekundy żeby go zainteresować. Skuteczność działań zależy od odpowiedniej strategii oraz komunikacji jej i promocji. Pokażę Ci jak rozwijać społeczność oraz skutecznie docierać do Klientów. Nauczę Cię pisać angażujące treści, a także robić przykuwającą uwagę grafikę czy przemawiać Pomogę Ci założyć serwisy, na których jeszcze Cię nie ma, a powinieneś być.

 

 

 

Kampania Facebook

Symbol zastępczy tekstu 24 300x300 - Szkolenia

Czy wiesz, że nowy algorytm Facebooka ucina zasięgi. Jeśli Twoje posty na profilu, mają mniejszą ilość wyświetleń, to jest właśnie powód. Wymusza to stosowanie płatnej reklamy. Przeszkolę Cię z narzędzi reklamowych Facebook Ads, menadżera reklam, menadżera firm, Power Editor. Pokażę różne sposoby reklamowania, algorytmy reklam, przy jak najkorzystniejszej stawce. Opowiem również, jakich błędów się wystrzegać i wybrać najlepszą dla Twojego produktu grupę docelową, uruchamiać kampanię krok po kroku, a następnie ją monitorować. Pokażę Ci, jak napisać angażujący tekst do kampanii oraz stworzyć przykuwającą uwagę grafikę. Może nagramy filmik reklamowy, wszystko to, co sprawi, żeby reklama była skuteczna.

 

 

Facebook

Symbol zastępczy tekstu 32 300x300 - Szkolenia

 

 

Szkolenie obejmuje, zasady działania fanpage’a, reklama Facebook, tworzenie grafik, animacji, filmów, skutecznie tworzenie postów, budowanie wizerunku marki osobistej, prowadzenie grup na Facebooku, tworzenie sklepu.

 

 

 

 

Szkolenie skuteczny post

Symbol zastępczy tekstu 28 300x300 - Szkolenia

 

Pisz posty, które obudzą Twoich obserwatorów. Będziesz wiedzieć jak pisać i o czym pisać.  Jakich słów używać, a jakich unikać. Nauczysz się używać emocji, obrazu i perswazji. Pisać oddając Twoją autentyczną osobowość i przez słowa budować markę.

5 godzinne szkolenie tworzenia szkolenie skutecznego pisania postów  (copywriting, post sprzedażowy, storytelling)

 

 

Nowe sposoby docierania do Klienta

Kopia Kopia The Poetry of Jazz 5 300x300 - Szkolenia

 

 

Świat i technologia nie poczeka, dowiedz się jakie są nowe sposoby docierania Klienta.
Nowe programy i nowe trendy. Bądź o krok przed Twoją konkurencją.

 

 

 

Szkolenie z tworzenia grafiki i animacji

Kopia Kopia The Poetry of Jazz 3 300x300 - Szkolenia

 

Nauczysz się kompozycji, dobierać kolorów, fonty. Poznasz różne darmowe programy do grafiki online. Dowiesz się gdzie szukać zdjęć. Co je jest makieta, audiogramy, prezentacje PDF, Przeszkolę Cię z animacji ze zdjęć,  montażu filmów własnych i z filmów z Internetu, tworzenie gifów.