SZKOLENIA

Świat nie poczeka, jeśli Ty stoisz w miejscu. Postaw na rozwój i bądź o krok przed konkurencją. Skorzystaj z bogatej oferty szkoleń. Naucz się ze mną pisać skuteczne posty, tworzyć przyciągające grafiki, przemawiać, montować filmy. Dowiedz się, jak zaistnieć w Social Media i wiele więcej.

Jak zaistnieć w Internecie

Kopia Kopia The Poetry of Jazz 8 300x300 - Szkolenia

 

Mówi się, że jeśli nie ma Cię w Social Media to nie istniejesz. Jednak samo bycie nie wystarczy. Przeciętny użytkownik palcem przewija pojawiające się teksty, a ty masz sekundy żeby go zainteresować. Skuteczność działań zależy od odpowiedniej strategii oraz komunikacji jej i promocji. Pokażę Ci jak rozwijać społeczność oraz skutecznie docierać do Klientów. Nauczę Cię pisać angażujące treści, a także robić przykuwającą uwagę grafikę czy przemawiać Pomogę Ci założyć serwisy, na których jeszcze Cię nie ma, a powinieneś być.

 

 

 

Marka osobista i marka firmy

Symbol zastępczy tekstu 24 300x300 - Szkolenia

Marka osobista i marka firmy. Wizerunek własny i firmy. Strategia biznesowa oraz komunikacja treści. Jak rozwiązywać kryzysy. Pracownik Twoją wizytówką. Czyli wszystko, by świadomie kreować komunikatem o sobie i firmie, a przy tym pozostać autentycznym i wyróżniającym na tle konkurencji.

 

 

Facebook i Instagram

Symbol zastępczy tekstu 32 300x300 - Szkolenia

 

 

Szkolenie obejmuje, zasady działania fanpage’a, reklama na Facebook’u i Instagramie, tworzenie grafik, animacji, filmów, skutecznie tworzenie postów, budowanie wizerunku marki osobistej, prowadzenie grup na Facebooku, tworzenie sklepu.

 

 

 

 

Szkolenie skuteczny post

Symbol zastępczy tekstu 28 300x300 - Szkolenia

 

Pisz posty, które obudzą Twoich obserwatorów. Będziesz wiedzieć jak pisać i o czym pisać.  Jakich słów używać, a jakich unikać. Nauczysz się używać emocji, obrazu i perswazji. Pisać oddając Twoją autentyczną osobowość i przez słowa budować markę.

5 godzinne szkolenie tworzenia szkolenie skutecznego pisania postów  (copywriting, post sprzedażowy, storytelling)

 

 

Nowe sposoby docierania do Klienta

Kopia Kopia The Poetry of Jazz 5 300x300 - Szkolenia

 

 

Świat i technologia nie poczeka, dowiedz się jakie są nowe sposoby docierania Klienta.
Nowe programy i nowe trendy. Bądź o krok przed Twoją konkurencją.

 

 

 

Szkolenie z tworzenia grafiki i animacji

Kopia Kopia The Poetry of Jazz 3 300x300 - Szkolenia

 

Nauczysz się kompozycji, dobierać kolorów, fonty. Poznasz różne darmowe programy do grafiki online. Dowiesz się gdzie szukać zdjęć. Co je jest makieta, audiogramy, prezentacje PDF, Przeszkolę Cię z animacji ze zdjęć,  montażu filmów własnych i z filmów z Internetu, tworzenie gifów.