SZKOLENIA

Świat nie poczeka, jeśli Ty stoisz w miejscu. Postaw na rozwój i bądź o krok przed konkurencją. Skorzystaj z bogatej oferty szkoleń. Naucz się ze mną samodzielne pozycjonować stronę, reklamować się w Adwords, Facebook, Instagram, dowiedz się jak zaistnieć w Social Media i wiele więcej.

Jak zaistnieć w internecie

twitter 292988 1920 300x200 - Szkolenia

 

Mówi się, że jeśli nie ma Cię na Facebooku to nie istniejesz. Jednak samo bycie nie wystarczy. Przeciętny użytkownik palcem przewija pojawiające się teksty, a ty masz sekundy żeby go zainteresować. Tego można się nauczyć. Social Media to jednak nie tylko Facebook, ja Ci pokażę gdzie być i jak rozwijać społeczność oraz skutecznie docierać do Klientów. Nauczę Cię jak pisać angażujące treści, a także robić przykuwającą uwagę grafikę. Pomogę Ci założyć serwisy, na których jeszcze Cię nie ma, a powinieneś być.

 

 

Kampania Facebook

facebook 226197 1920 300x212 - Szkolenia

Czy wiesz, że nowy algorytm Facebooka ucina zasięgi. Jeśli Twoje posty na profilu, mają mniejszą ilość wyświetleń, to jest właśnie powód. Wymusza to stosowanie płatnej reklamy. Przeszkolę Cię z narzędzi reklamowych Facebook Ads, menadżera reklam, menadżera firm, Power Editor. Pokażę różne sposoby reklamowania, algorytmy reklam, przy jak najkorzystniejszej stawce. Opowiem
również, jakich błędów się wystrzegać, jak tworzyć najlepszą dla Twojego produktu grupę docelową, uruchamiać kampanię krok po kroku, a następnie ją monitorować. Pokażę Ci jak napisać angażujący tekst do kampanii oraz stworzyć przykuwającą uwagę grafikę. Może nagramy filmik
reklamowy, wszystko to, co sprawi, żeby reklama była skuteczna.

 

Pozycjonowanie stron

seo 1910521 1280 300x169 - Szkolenia

Chcesz być w pierwszej dziesiątce wyszukiwań w Google, jednak nie masz pieniędzy na co miesięczne płacenie agencji SEO lub jesteś niezadowolony z jej wyników. Możesz pozycjonować sam, a ja Cię nauczę jak. To nie jest do zrobienia, a Twoja firma, może być widoczna w Google. Razem przyjrzymy się Twojej konkurencji oraz poszukamy trafnych słów kluczowych. Jeśli masz stronę na WP, zajmiemy się optymalizacją pod kontem pozycjonowania. Po szkoleniu otrzymasz wsparcie w tajnej grupie na Facebook.

 

 

 

Kampania Adwords

digital marketing 1725340 1920 300x200 - Szkolenia

 

To najszybszy sposób na pojawienie się w Google Twojej firmy na sprecyzowane słowa kluczowe.
Przeszkolę Cię jak prowadzić i sprawdzać wyniki w kampanii Adwords, obserwować zachowania
użytkowników na stronie i dostosowania reklamy do ich reakcji. Pokażę jak napisać angażującą
reklamę tekstową, znaleźć właściwe słowa kluczowe, wprowadzić remarketing.

 

 

Nowe sposoby docierania do Klienta

AdobeStock 105331362 300x200 - Szkolenia

 

 

Świat i technologia nie poczeka, dowiedz się jakie są nowe sposoby docierania Klienta.
Nowe programy i nowe trendy. Bądź o krok przed Twoją konkurencją.

 

 

 

Budżet Twojej firmy oraz kadry i płace

folder 1016290 1920 300x199 - Szkolenia

 

Szkolenie z zarządzania finansami. Poznasz podstawy księgowości, które pomogą Ci obliczyć Twoje przychody i straty, efektywnie planować budżet i zarządzać nim. Poznasz zasady działania PFRON, Płatnik, ZUS. Pokażę Ci jak zarządzać swoim czasem. Nauczę jak dobierać współpracowników i kierować nimi. Wszystko to co jest potrzebne do prawidłowego funkcjonowania firmy.