USŁUGI

Możesz oprzeć się na moim doświadczeniu. Profesjonalnie przeprowadzę kampanię reklamową na
każdym kanale Social Media. Popracuj ze mną nad strategią Twojej marki oraz znajdź motywację
do dalszego prowadzenia biznesu.

Prowadzenie Social Media

pexels photo 266176 1 300x177 - Usługi

 

Prowadzenie profili w Social Media Facebook, Instagram, LinkedIN. Poznaję Ciebie, Twoją wizję, Twój produkt czy usługę, szukam pomysłu, żeby przykuć uwagę odbiorców. Następnie układam strategię, komunikację marki, opracowuję wizerunek marki. Możesz liczyć na kreatywne, angażujące treści, grafikę i przyrost fanów.

 

 

 

Strategia marki i komunikacja treści

strategia marki 300x198 - Usługi

 

Dziś na rynku każdy ma konkurencję, każdy sprzedaje ten sam towar. Jeśli Klient ma do wyboru dziesięć takich samych produktów, wybierze najtańszy. Dlatego sprawię, że wyróżnisz się spośród innych firm,
będziesz zauważalny, poszukam tego co spowoduje sprzedaż mimo wyższej ceny. Zbuduję Twój wizerunek w sieci,  z Tobą, bo musisz być prawdziwy, autentyczny i pełen pasji. Ja pomogę w Tobie to odszukać.

 

 

 

Coaching i mentoring biznesowy i rozwoju osobistego

pexels photo 398532 300x174 - Usługi

 

Pytania, które otwierają umysł tak działa coaching. W drodze do rozwoju osobistego. Praca nad poczuciem wartości, ograniczającymi przekonaniami, motywacją, która pozwoli Ci zrealizować najwyższe cele.  Praca ze mną pozwoli Ci wejść na właściwą drogę, odszukać pasję, nowe pomysły i znowu czerpać przyjemność z pracy, znaleźć sens życia.  Myślisz, że masz problem nie do rozwiązania, podziel się nim, poszukaj wsparcia i pozwól sobie pomóc.

 

 

Startup

pexels photo3 300x168 - Usługi

 

Marzysz o własnej firmie, ale nie wiesz od czego zacząć? Chętnie pomogę Ci w formalnościach związanych z rejestracją firmy, wizualizacją marki oraz opracowaniem strategii marketingowej w Social Media.