Więcej człowieka w social mediach!

Automatyzacja i sztuczna inteligencja bez wątpienia stanowią dobrą pomoc przy tworzeniu treści. Niestety możemy zaobserwować wysyp contentu, w którym już nie pierwszy rzut oka można rozpoznać, że nie został stworzony przez człowieka. I co ważne — Twoi obserwatorzy, czy grupa potencjalnych klientów również to widzi.

A co jest niezwykle ważne przy tworzeniu marki? 👉 AUTENTYCZNOŚĆ.

✔ Tak więc wykorzystaj AI do szukania inspiracji, czy korekty błędów, jednak nie pozwalaj, by przejmowało duszę Twojej marki.

✔ Pamiętaj, że wpisy nie muszą być idealne — zresztą nie ma czegoś takiego, jak perfekcyjna publikacja, bo to, co dla jednej osoby będzie wartościowe, dla drugiej wcale takie nie musi być.

✔ Regularne publikowanie pozwala jednak dotrzeć do osób, które zgadzają się z misją i wartościami marki, a przecież to do nich chcesz przemawiać, to z nimi chcesz budować relację.

✔ Odbiorcy chcą mieć poczucie, że mają styczność z drugim człowiekiem, nie z oprogramowaniem. Nikt przecież nie chce kupować od Chatu GPT 😉

A jeśli tworzenie contentu sprawia Ci trudność, nie wiesz jak się za to zabrać, jak dotrzeć do idealnych klientów, lub zwyczajnie brak Ci czasu — jesteśmy dla Ciebie. Skontaktuj się z nami 💪

Zaobserwuj nasz profil po więcej przydatnych wskazówek!
____
I rozpalimy Twój marketing.
Social Media z duszą.
Zapraszamy

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *