Misja ma znaczenie!

„Wybitni ludzie mają jedną wspólną cechę: absolutne poczucie misji” – Zig Ziglar

Prowadzenie firmy to nie tylko oferowanie swoich produktów i usług, dbanie o łańcuch dostaw lub inne sprawy logistyczne, czy planowanie działań marketingowych. Bo przede wszystkim, za każdą marką stoją ludzie — ze swoimi pomysłami, marzeniami, celami, pasjami. I w tym miejscu powstaje misja marki.

Dlaczego jest tak istotna?

🔹To źródło inspiracji i motywacji — pozwala wyjść poza schemat i codzienne obowiązki oraz działać w myśl tzw. wyższego celu, który nadaje życiu sens i pobudza do działania, nie tylko w celach zarobkowych.

🔹 Integracja zespołu — wspólne wartości i plany zbliżają do siebie osoby tworzące firmę. Dają poczucie przynależności do czegoś więcej niż tylko zakładu pracy.

🔹 Budowanie relacji z klientami — jeśli misja wpisuje się w potrzeby grupy docelowej, to jest większa szansa, że odbiorcy zaufają firmie oraz zbudują lojalną więź.

🔹 Dążenie do rozwoju i innowacji — gdy powodem do działania jest coś więcej niż pieniądze, to potrafi się działać nawet w obliczu przeciwności losu lub kryzysu.

Podsumowując, misja marki to nie tylko słowa na papierze, to filozofia, którą żyjemy każdego dnia. Napędza do bycia lepszymi, bardziej zaangażowanymi i odpowiedzialnymi. Dzięki misji firma staje się nie tylko dostawcą produktów czy usług, ale partnerem klientów i zespołu pracowników w podróży ku wspólnym celom.

____

I rozpalimy Twój marketing.

Social Media z duszą.

Zapraszamy

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *