|

Uwaga! Oszustwa na wizytówkę Google Moja Firma!

Niedawno poruszaliśmy kwestię wizytówki Google Moja Firma oraz tego, jak jej prawidłowa optymalizacja jest istotna dla rozwoju marki. Jest jednak jeszcze jedna BARDZO ważna sprawa, którą w tym temacie koniecznie należy omówić! Chcemy was ostrzec, zainspirowani własnym doświadczeniem.

Kilka dni temu otrzymaliśmy telefon od jednej z polskich firm – bardzo miła Pani poinformowała nas, że aktualność naszej wizytówki się skończyła. Skutkować to miało niepoprawnym wyświetlaniem danych firmy oraz utrudnieniami dla potencjalnych klientów, aby o nas się dowiedzieć i do nas dotrzeć. Powiedziała nam również, że za jedyne 600 zł jej firma przedłuży aktualność wizytówki i przywróci jej prawidłowe pozycjonowanie.

Co ciekawe, nazwa tej firmy bardzo się kojarzyła ze światem Google, więc czasem wystarczy chwila nieuwagi i zatroskany o swoją wizytówkę właściciel firmy, straci pieniądze na oszustwo!

👉Pamiętajcie, że wizytówka Google jest bezpłatna, a wszystkie tego typu telefony są próbą wyłudzenia pieniędzy, którą należy zgłaszać do supportu Google! Zachowajcie ostrożność i koniecznie zweryfikujcie firmę, która oferuje wam podejrzane usługi!

____

Coachbiz 🧡

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *