Poznaj nowe funkcje w Canvie@

Canva to program, bez którego wiele osób nie wyobraża sobie życia. Co najważniejsze, jego twórcy nieustannie rozwijają tę platformę tak, aby dostarczać nam coraz to nowszych funkcji.

Ostatnia aktualizacja była dużym wydarzeniem, a dzięki niej zyskaliśmy funkcje jak:

◾ Hub marki → co pozwala szybko zarządzać wizerunkiem dzięki dostępności wybranych elementów i opcji w jednym miejscu.

◾Tłumacz → pozwalający przetłumaczyć tekst bezpośrednio w grafice na ponad 100 języków.

◾ Magiczny tekst → który za pomocą sztucznej inteligencji przyśpieszy proces tworzenia contentu. Jest to opcja szczególnie przydatna, gdy brak Ci weny.

◾ Magiczna edycja i gumka → umożliwiające wymazanie lub zastąpienie określonego elementu na grafice. Wystarczy przejechać pędzlem po obiekcie i opisać, co ma się, zamiast niego znaleźć.

◾ Rysunek → pozwalający odręcznie stworzyć określone wzory. Do wyboru jest wiele kolorów i rysików. To wspaniała opcja podczas burzy mózgów lub tworzenia wstępnej koncepcji projektu.

◾ Niestandardowa animacja → od teraz mamy możliwość dowolnego przeciągnięcia wybranych elementów na grafice tak, aby wprawić je w ruch zgodnie z naszą fantazją.

◾ Synchronizacja w edycji → czyli dopasowanie wideo do beatu muzyki. Super opcja dla twórców reels’ów.

◾ Zamień tekst w obraz → sztuczna inteligencja zamienia Twój opis w rzeczywisty obraz, co często ratuje od długiego poszukiwania odpowiedniej grafiki w bazie zdjęć.

Testowałeś/aś już te nowości? Jak Ci się podobają? 😊

____

I rozpalimy Twój marketing.

Social Media z duszą.

Zapraszamy

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *